top of page

GAFO

Mes pilnai atsidavę savo veiklai, siekiame kurti vizualiai stulbinančias ir funkcionalias garažo erdves. Mūsų atsidavusių ekspertų komanda yra pasiryžusi teikti aukščiausios klasės garažo estetikos sprendimus, kurie atitiks kiekvieno automobilių entuziastų lūkesčius. 

Susipažinkime

Giedrius nėra dar vienas vadovas su kostiumu, jis jau nuo pat jaunystės, širdyje yra tikras automobilių entuziastas.

Demonstruodamas nepajudinama ryžtą ir matydadamas didelį potencialą Lietuvoje, Giedrius jau virš 6 metų kartu su GAFO siekia įkvėpti žmones matyti garažą ne  kaip pamirštą erdvę, bet kaip tikrų automobilių entuziastų šventovę.

Tad siekdamas savo aistros automobiliams, GAFO jis sujungė savo inžinerinį meistriškumą ir meilę automobiliams, kad sukurtų išskirtines garažo erdves, kurios viršija lūkesčius. 

Giedrius Petkevicius GAFO
swisstraxukelitemodularflooring-1686753538075.jpg

Kodėl GAFO?

GAFO skirtas tikriems automobilių entuziastams, arba visiems kurie nori tokiais būti. Visiems užsukusiems į mūsų puslapį bus suteiktą tik geriausia pagalba. Siūlome tik aukščiausios kokybės produktus, kuriuos esame išbandę patys.

 

Mūsų parduodamos prekės nėra skirtos ieškantiems pigiausių ar papraščiausių sprendimų. Čia mes griežtai parduodame tik geriausius ir ilgalaikius sprendimus.

5 priežastys kodėl mes?

Black Background

1

Atsidavę automobilių entuziastai

GAFO yra bendraminčių komanda, kurią vienija aistra automobiliams ir jų erdvėms. Ši aistra automobiliams skatina peržengti ribas ir kurti garažo estetiką, kuri yra ne kas kita, kaip meno kūriniai. 

2

Inžinierinė kompetencija

Į kiekvieną sprendimą atsižvelgiame su inžinieriniu pojūčiu. Tai užtikrina, kad mūsų garažo erdvės ne tik bus vizualiais stulbinančios, bet ir praktiškos bei efektyvios, tenkinančios jūsų konkrečius poreikius.

3

Individualus sprendimai

Suprantame, kad kiekvienas automobilių entuziastas turi savo unikalų stilių ir pageidavimus. Štai kodėl mes siūlome visiškai individualizuotus sprendimus, pritaikydami kiekvieną dizainą pagal jūsų individualų skonį ir reikalavimus.

4

Kokybiškas meistriškumas

Mes šventai tikime, kad galime pateikti tik tai, kas geriausia. Mūsų kvalifikuoti meistrai krupščiai dirba ties kiekvienu projektu, naudodami aukštos kokybės medžiagas ir atkreipdami dėmesį į smulkiausias detales, užtikrindami, kad galutinis produktas viršys jūsų lūkesčius.

Transformuokite savo garažą

Jūsų garažas nėra tik vieta automobiliui pastatyti - tai jūsų vieta, kuri pabrėžia automobilių entuziasto bruožus.
GAFO siekia paversti jūsų garažą į erdvę kuria galėsite didžiuotis. 

5

bottom of page