top of page
Race Tracks

Aksesuarai

Ieškote tobulos dovanos automobilių mylėtojui? 

Pas mus rasite lazerio tikslumu išpjautas medines F1 lenktynių trasas.

 

Užsisakykite mėgstamą trasą ar visą seriją ir mėgaukitės suvenyrais iš Niurburgringo, Moncos, Imolos, Monako, SPA, Hungaroringo ir daugelio kitų trasų.

Monaco2_wynik-scaled.webp

Monako F1 lenktynių trasa

Mūsų medinė Monako lenktynių trasa leis pasijusti tikru Formulės 1 gerbėju. Tikslaus pjovimo lazeriu dėka, kiekviena detalė yra aiškiai matoma ir labai tiksli. Trasa prieinama 4 skirtingais dydžiais:
nuo mažo S (30 cm), vidutinio M (60 cm), didelio L (100 cm) ir įspūdingo XL (150 cm), todėl galėsite pasirinkti tobulą dydį savo interjerui.

Nürburgring lenktynių trasa

Pristatome populiariausią pasaulyje lenktynių trasą, pagaminta su lazerio technologija, iš beržo medienos išpjauta trasą, kurios storis 5-10mm ir matmenys nuo 30 iki 150cm. Galėsite grožėtis šia ypatinga vieta savo svetainėje, garaže ar dirbtuvėse. Tai tikra puošmena kiekvienam automobilių sporto ir moto gerbėjui.

Monza2_wynik-scaled_edited.jpg

Monza lenktynių trasa

Viena iš ikoniškiausių F1 trasų medinio ornamento pavidalu. Istorinė itališka trasa gali būti unikalus dizaino derinys bet kokiai automobilių sporto gerbėjo erdvei.

SPA2_wynik-scaled.webp

SPA Circuit de Spa-Francorchamps lenktynių trasa

Pristatome ikonišką belgišką lenktynių trasą, išpajuta iš  5-10mm storio beržo medienos. Lazerinės technologijos dėka kiekviena detalė puikiai atkuriama, todėl tai puiki dovana kiekvienam F1 ir automobilių sporto gerbėjui. Galimi 4 dydžiai, nuo S iki XL dydžio.

bottom of page